2 червня 2017 р.

День Святої Трійці


   4 червня  в Україні відзначають одне з найбільших християнських свят, яке припадає на 50-й день від Великодня. В народі його називають по-різному: П’ятидесятниця, День Зіслання Святого Духа, День Святої Трійці.


    З нагоди цього свята в бібліотеках району організовано заходи: -виставка-експозиція «Зелена неділя  літо починає» (Центральна бібліотека), книжкова виставка «Зелене свято! Звесели наш двір і хату» (Ганнівська бібліотека), пізнавальна година «Прикмети і обряди Зеленої Неділі» (Новодонбаська бібліотека), народознавчий діалог «Зелені свята» (Вірівська бібліотека), виставка «На Зелені свята» (Добропільська бібліотека), урок народознавства «Зелена Неділя квітує чар-зіллям» (Святогорівська бібліотека), вікторина «Зелена неділя в народних традиціях» (Шилівська бібліотека), літературна подорож «Зелена неділя у батьківській хаті» (Ганнівська бібліотека) та ін..

    У день Святої Трійці православні християни прикрашають свої оселі і храми травою, квітами, зеленими гілками. Цей звичай символізує те, що від Божої благодаті так само розквітають і людські душі плодами чеснот.