26 липня 2017 р.

Україна православна

28 липня  - Свято Володимира Великого та
День хрещення Київської Русі-України
  Це державне свято засноване у 2008 році і відзначається в контексті національних інтересів України. Дата для цього дня обрана невипадково: 28 липня  християнський світ вшановує пам'ять рівноапостольного великого князя Володимира.

Завдяки князю Володимиру Київська Русь у 988 році отримала хрещення. Язичницькі ідоли більше не служили культом в Київській Русі і вважалися святотатством.
У світі сьогоднішніх реалій звернення до Бога стало потребою для кожної людини. Православні традиції протягом століть міцно вкоренилися в Україні, дозволяючи народу рости духовно. Традиційно в цей день в українських храмах відбувається урочиста літургія, яка збирає безліч віруючих. Хресний хід, благословення та молитви в День Хрещення Київської Русі дозволять зрозуміти справжнє значення української державності, її єдність і роль у світовій історії та культурі.
В  Добропільської районної ЦБС оформлено тематичні полиці  та календарні виставки «Православна моя Україна» - сільські бібліотеки,  книжкова виставка  «Християнська любов – спасіння України» - центральна бібліотека.
Відбудуться інформаційні години «Хрещення Київської Русі – перша сходинка до духовності» - Нововодянська сільська бібліотека, «Православна моя Україна» - Шевченківська сільська бібліотека.